
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Accent IV/Kia Rio 10-, Bosch 0 986 494 563
1 148,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 563
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Accent IV/Kia Rio 10-, Bosch 0 986 494 563. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 563
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 563 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT IV (RB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — ACCENT IV седан (RB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 107 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2010–2017 |
| HYUNDAI — i20 (GB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2016–н.в. |
| 1.1 CRDi | 2014–н.в. |
| 1.2 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2014–н.в. |
| HYUNDAI — i20 ACTIVE (IB, GB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI 101 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDI 90 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — i20 купе (GB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2016–н.в. |
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi | 2015–н.в. |
| KIA — CERATO KOUP (TD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVVT 204 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — CERATO KOUP (YD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 T-GDI 204 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — RIO III (UB) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 CVVT 88 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2011–2017 |
| KIA — RIO III седан (UB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — RIO IV (YB, SC, FB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 84 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 77 78 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — RIO IV седан (SC, FB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 123 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 563 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 160, 05P1744, 05P1753, 05P2032, 05P2206, 13 0460 5506 2, 13 0460 5548 2, 13 0460 5645 2, 13 0460 5661 2, 13 0470 5548 2, 148802, 1501223525, 182029, 182035, 182035233, 182147, 182298, 182298207, 2141202, 2141232, 2148802, 2148822, 2222701 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent i25, Cerato Koup, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25348 |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 133 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148,03 ₴










