
Барабан гальмівний (задній) Citroen AX/Saxo 91-04/Peugeot 206/SW 02-, Bosch 0 986 477 116
1 530,46 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 477 116
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Citroen AX/Saxo 91-04/Peugeot 206/SW 02-, Bosch 0 986 477 116. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 477 116
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 477 116 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AX (ZA-_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTi 100 л.с. | 1991–1992 |
| 1.4 GTi 94 л.с. | 1991–1996 |
| 1.4 GTi 90 л.с. | 1991–1996 |
| CITROEN — CHANSON (S0, S1) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 X 45 л.с. | 1996–1998 |
| 1.0 X 50 л.с. | 1998–2003 |
| 1.1 X,SX 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.1 X,SX 60 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 VTS 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1996–2001 |
| 1.5 D 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 VTL,VTR 88 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTS 98 л.с. | 2000–2003 |
| PEUGEOT — 106 II (1) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 45 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.0 i 50 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.1 i 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.1 i 54 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.4 i 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.5 D 55 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.5 D 57 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.6 i 89 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 i 101 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 S16 118 л.с. | 1996–н.в. |
| Electric 27 л.с. | 1996–2004 |
| PEUGEOT — 106 Van II Фургон/хетчбэк (1S_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 D 55 л.с. | 1996–2001 |
| PEUGEOT — 106 (1A, 1C) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 98 л.с. | 1993–1996 |
| 1.4 94 л.с. | 1991–1996 |
| 1.6 103 л.с. | 1994–1996 |
| PEUGEOT — 206 SW (2E/K) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 206 Van (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2001–2009 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2007 |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 1998–2000 |
| 1.1 i 60 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 i 75 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.6 i 89 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| PEUGEOT — 206 седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 206+ (T3E) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 i 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 i 73 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 116 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Внутрішня висота барабану | 46 мм |
| Діаметр барабана | 212 мм |
| Діаметр отвору маточини | 52 мм |
| Кросс-номери | 104022, 10537, 11-15 523 0031, 1120006, 123B0023, 14.7093.10, 19-1042, 231-06-008, 24.0218-0020.1, 24.0218-0720.2, 2513-S, 251904, 251909, 301920, 35105, 4247 35, 4247 35, 4247 44, 4247 44, 5020-0071, 5825251904, 5825251909, 6066000, 62 91 0537, 7070.00 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206, 106 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Внутрішня висота торм. барабана [мм] | 46 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 180 |
| Діаметр центрування [мм] | 52 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісного підшипника |
| Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 212 |
| Обсяг. висота торм. барабана [мм] | 80 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530,46 ₴





