
Фільтр повітряний Opel Insignia B 1.5/1.6T 17-, Bosch F 026 400 635
633,38 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 635
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Insignia B 1.5/1.6T 17-, Bosch F 026 400 635. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 635
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 635 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA B Country Tourer (Z18) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (47) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA B Grand Sport (Z18) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (68) 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 (68) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (35) 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 (35) 165 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 635 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 103805, 23430312, 23430312, 42103805, 4880AP, 50014880, 84 335 470, 84335470, A3015, A32080, ADW192219, AP1526, C35014, E1539L, EAF1020, ELP9550, LFAF674, LVFA1663, LX 457 2, LX 4572, P312A, V400977, WA9853, WA9853, WH 327, A3015, ADW192219 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 230.5 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37,5 |
| Довжина [мм] | 350 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 230,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,38 ₴





