
Фільтр повітряний VW Caddy 1.4 00-04, Bosch F 026 400 019
481,12 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 019
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW Caddy 1.4 00-04, Bosch F 026 400 019. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 019
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 019 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6K1, 6K2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2002 |
| SEAT — CORDOBA Vario (6K5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2002 |
| SEAT — IBIZA II (6K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 69 л.с. | 1999–2002 |
| SEAT — INCA (6K9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2003 |
| VW — CADDY II VAN (9K9B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| VW — CADDY II фургон (9K9A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2004 |
| VW — DERBY седан (6KV2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 75 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2001 |
| VW — POLO Van Фургон/универсал (6V5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2001 |
| VW — POLO Variant (6KV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 019 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 3018400, 6K0 129 620 C, 6K0 129 620 C, A1045, AP1832, C42871, CA9446, E322L01, EAF516, ELP9079, ELP9079, F 026 400 019, LX 954, LX 954, MAP60030, PA7389, PC2546E, S3184A, WA6695, LX 571/1, WA6373, A1045, B12808, WA6695, 112 129 0019, LX 571/1, WH 111 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 417 мм |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 31.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 31,5 |
| Довжина [мм] | 417 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 187,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,12 ₴





