
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06- (+датчик), Bosch 0 986 494 111
2 421,16 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 111
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06- (+датчик), Bosch 0 986 494 111. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 111
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 111 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 4x4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 111 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 61.3 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 581, 0 986 494 591, 0 986 495 096, 0 986 495 293, 001 091B-SX, 001 091-SX, 05P1287, 1050234, 1050392, 1170073, 12.93100, 12299, 1237 01, 1237.01, 13.0460-4809.2, 13046048072N-SET-MS, 13046048072N-SET-MSP, 13046048072-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Ширина [мм] | 169 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 61,3 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1 987 474 710 |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
| WVA номер | 24468 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421,16 ₴








