
Диск гальмівний (задній) VW Golf/Passat 83-02 (226x9.9), Bosch 0 986 478 331
1 143,51 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 478 331
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) VW Golf/Passat 83-02 (226x9.9), Bosch 0 986 478 331. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 478 331
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 478 331 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CARAT (32B) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 136 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT седан (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT универсал (32B) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 115 л.с. | 1981–1983 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 136 л.с. | 1985–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1985–1988 |
| VW — GOLF III (1H1) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1991–1997 |
| 2.0 GL 107 л.с. | 1995–1997 |
| 2.0 GTI 16V 150 л.с. | 1992–1997 |
| VW — GOLF III Variant (1H5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1993–1999 |
| VW — JETTA III (1H2) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 55 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1997–1998 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1998 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1998 |
| 2.0 115 л.с. | 1991–1998 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1992–1998 |
| VW — PASSAT (315, 3A5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1991–1995 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1994–1995 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1997 |
| 2.0 116 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1997 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
| VW — SCIROCCO (53B) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1980–1983 |
| 1.3 55 л.с. | 1983–1984 |
| 1.5 70 л.с. | 1980–1983 |
| 1.6 110 л.с. | 1980–1982 |
| 1.6 85 л.с. | 1980–1984 |
| 1.6 75 л.с. | 1983–1989 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1982–1989 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1992 |
| 1.8 95 л.с. | 1985–1992 |
| 1.8 16V 139 л.с. | 1985–1989 |
| 1.8 16V 129 л.с. | 1986–1992 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 331 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.5005.14, 08.5005.75, 09074, 103 526, 103274, 1110801, 1110829, 115 523 1005, 120015210, 14133 E, 142.724, 15772, 15772C, 15962, 1618869180, 186288, 19-0753, 19-0753 SPORT, 19-0753MAX, 191 615 601, 191 615 601, 191 615 601 B, 2047121, 209935, 2143103 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9.9 мм |
| Висота | 71.5 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 71,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 39,85 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 226 |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 9,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143,51 ₴




