
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 15-20/Kia Sportage 15-22, Bosch 0 986 460 077
1 582,57 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 077
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 15-20/Kia Sportage 15-22, Bosch 0 986 460 077. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 460 077
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 460 077 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 LPG (QLE) 126 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 077 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 116265, 181826-202, 33 10 7617, 37622, 573814CH, 573814J, 58101 D7A70, 58101D7A70, ADG042179, BPA1302.52, EV1826-202, FDB5039 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24501 |
| Висота [мм] | 60,8 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина 1 [мм] | 18,5 |
| Товщина 2 [мм] | 18,9 |
| Ширина [мм] | 138 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582,57 ₴










