
Фільтр повітряний BMW 3 (E90-E93)/X1 (E84) 2.5/3.0 05- (N52/N53), Bosch F 026 400 029
696,90 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 029
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (E90-E93)/X1 (E84) 2.5/3.0 05- (N52/N53), Bosch F 026 400 029. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 029
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 029 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 i 258 л.с. | 2006–2012 |
| 130 i 265 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 i 258 л.с. | 2005–2012 |
| 130 i 265 л.с. | 2005–2012 |
| BMW — 1 кабрио (E88) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 125 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — 1 купе (E82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 125 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 (E90) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 323 i 177 л.с. | 2006–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2007–2011 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–2011 |
| 330 i | 2007–2011 |
| 330 i 258 л.с. | 2005–2011 |
| 330 i 272 л.с. | 2007–2011 |
| 330 i xDrive 272 л.с. | 2008–2011 |
| 330 xi 258 л.с. | 2005–2011 |
| 330 xi 272 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–2012 |
| 330 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 330 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i | 2007–2013 |
| 330 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i xDrive 204 л.с. | 2010–2013 |
| 325 i xDrive 211 л.с. | 2010–2013 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i | 2007–2013 |
| 330 i 272 л.с. | 2006–н.в. |
| 330 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 330 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| 330 xi 272 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 029 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 7 536 006, 2763600, 7 536 006, A1382, AG 133 6, AK3625, C18114, CA10239, E733L, EAF619, EL9201, FL9196, LX 103 5, LX 1035, WA9590, WH 216, WA9590, 312 321 0020, LX 1035, S 7636 A, A1382 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 173.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 173,6 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 176 |
| Ширина [мм] | 176 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696,90 ₴





