
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Cruze 00-08/Subaru Justy 07-/Suzuki Ignis 00-/Nissan Pixo 09-, Bosch 0 986 424 695
1 018,73 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 695
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Cruze 00-08/Subaru Justy 07-/Suzuki Ignis 00-/Nissan Pixo 09-, Bosch 0 986 424 695. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 695
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 695 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAIHATSU — BOON (M3_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 70 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 91 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 4WD 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 4WD 91 л.с. | 2008–н.в. |
| DAIHATSU — COPEN (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.7 64 л.с. | 2003–н.в. |
| 0.7 (L880) 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2006–н.в. |
| DAIHATSU — CUORE VII (L251) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2003–н.в. |
| DAIHATSU — CUORE VIII (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 70 л.с. | 2007–н.в. |
| DAIHATSU — TREVIS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2006–н.в. |
| DAIHATSU — YRV (M2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 GTti 129 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PIXO (UA0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.0 LPG 68 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — JUSTY IV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2007–н.в. |
| SUZUKI — ALTO IV (FF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 63 л.с. | 2002–2008 |
| SUZUKI — ALTO V (GF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2009–н.в. |
| SUZUKI — CARRY фургон (FD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 16 V 79 л.с. | 2000–н.в. |
| SUZUKI — CELERIO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2014–н.в. |
| SUZUKI — IGNIS (FH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 83 л.с. | 2000–2003 |
| 1.3 4WD 83 л.с. | 2000–2003 |
| 1.5 Sport (RG415) 109 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 695 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 45.4 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 618, 0 986 AB1 010, 04465 B1010, 04465 B1020, 04465 B1050, 04465 B1110, 04465 B1380, 04465 B2050, 04465B1010, 04465B1020, 04465B1050, 04465B1050, 04465B1110, 04465B1170, 04465B1170, 04465B1380, 04465B2050, 04491 97207 000, 04491 97216 000 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 108.6 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru, Suzuki, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Copen, Celerio, Carry, ALTO, YRV, Justy, Trevis, Pixo, Cuore, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23507 |
| Висота [мм] | 45,3 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1 987 474 431 |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Ширина [мм] | 108,2 |
| обмеження виробника | SUMITOMO System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018,73 ₴





