
Фільтр повітряний Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, Bosch F 026 400 349
402,17 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 349
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, Bosch F 026 400 349. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 349
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 349 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — BEAT (M300) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.0 LPG 68 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 82 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 LPG 82 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 349 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03964190, 1613722680, 3070100, 42 390 126, 96 827 723, 96827723, A 2350, A1405, A89080, AG 150 3, AP0829, C36013, CA11071, CAF100939P, DA755, E1078L, EAF782, ELP9432, FAW13S, LVFA1487, LX 315 2, LX 3152, MD8520, N1320914, PA7683, WA9672, A1405, S 3701 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 358 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402,17 ₴





