
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 08- (з датчиком), Bosch 0 986 494 201
2 564,93 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 08- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 201 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішньої накладки | 73 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.6 мм |
| Кросс-номери | 05P1420, 05P1420A, 05P1532, 05P2282A, 13 0460 2765 2, 130410, 15012247107, 1501224797, 1551486, 1567730, 1577447, 1675380, 1721654, 1761090, 181862, 181862202, 2130410, 2130431, 2440901, 2440903, 2440903CP, 2440905, 2474301, 2474301CP, 2474302, 2474305 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564,93 ₴





