
Фільтр повітряний BMW X5 (G05/F95)/X6 (G06/F96) 4.4i (S63) 19- (1-4 циліндр), Bosch F 026 400 845
758,81 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 845
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW X5 (G05/F95)/X6 (G06/F96) 4.4i (S63) 19- (1-4 циліндр), Bosch F 026 400 845. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 845
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 845 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (G05, F95) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X6 (G06, F96) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 845 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 8 091 495, C28091, 13718091495, C 28 091 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,81 ₴




