
Колодки гальмівні (задні) Daewoo Rexton 02-/SsangYong Actyon 05-, Bosch 0 986 494 237
1 073,12 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 237
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Daewoo Rexton 02-/SsangYong Actyon 05-, Bosch 0 986 494 237. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 237
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 237 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SSANGYONG — ACTYON I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 200 Xdi 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 200 Xdi 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| SSANGYONG — ACTYON SPORTS I (QJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Xdi 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 Xdi 4WD 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Xdi 4WD 155 л.с. | 2011–н.в. |
| SSANGYONG — ACTYON SPORTS II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| SSANGYONG — KORANDO (KJ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 128 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.3 D (KJ) 79 л.с. | 1996–н.в. |
| 2.9 TD 120 л.с. | 1998–н.в. |
| SSANGYONG — KORANDO Cabrio (KJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 TD 120 л.с. | 1998–н.в. |
| SSANGYONG — KYRON (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 Xdi 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| SSANGYONG — REXTON (GAB_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 Xdi 4x4 165 л.с. | 2004–2012 |
| 2.7 D 4x4 186 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 Xdi 4x4 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.7 Xdi Turbo 4x4 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.9 TD 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.2 220 л.с. | 2002–н.в. |
| SSANGYONG — REXTON W (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 155 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Xdi | 2015–н.в. |
| 2.2 Xdi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 237 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43.5 мм |
| Кросс-номери | 05P1210, 074662, 13 0460 5623 2, 1501225011, 181646, 2367301, 2746 42, 2746 62, 301956, 484 130 51 00, 484 130 80 50, 484 130 80 51, 48413090A0, 48413090A01, 48413090A1, 5350, 573377J, 598956, 604019, 6133669, 670956, 857181, 8DB 355 012-501 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 98.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Korando, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23673 |
| Висота [мм] | 43,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 98,8 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073,12 ₴









