
Колодки гальмівні (передні) Toyota Auris 12-18/Corolla 13-18, Bosch 0 986 494 676
1 416,44 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 676
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Auris 12-18/Corolla 13-18, Bosch 0 986 494 676. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 676
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 676 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 (ZRE171_) 122 л.с. | 2013–2018 |
| 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) 140 л.с. | 2013–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 676 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 213, 04465 02390, 04465 02391, 0446502390, 0446502391, 05P1784, 13 0460 3868 2, 156102, 182129, 2156102, 2569801, 2569818715, 302494, 446502391, 446502391, 573440B, 573440J, 601362, 6135983, 670362, 8DB 355 020-281, 9860, FDB4648, GDB3598 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Висота зовнішньої накладки | 63.2 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 134.2 мм |
| Висота | 57.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25090 |
| Висота 1 [мм] | 57,1 |
| Висота 2 [мм] | 63,2 |
| Висота [мм] | 57,1 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Кількість ресор | 8 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1987474774 |
| Товщина (мм) | 18,6 |
| Ширина [мм] | 134,2 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,44 ₴









