
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Mirage 12- (з датчиком), Bosch 0 986 494 878
1 115,35 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 878
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Mirage 12- (з датчиком), Bosch 0 986 494 878. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 878
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 878 (BOSCH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 878 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 242 2914/W, 04465 B2150, 04465B2150, 05P1443, 1675990980, 170246, 19-2978, 225114, 24229.155.1, 2422901, 24623z, 302612, 33 10 7518, 37490, 402B0595, 4605A272, 4605B006, 5502225114, 5SP1443, 6250, 8110 41008, 8DB 355 012-051, 8DB 355 012-051 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.1 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 44.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24229 |
| Висота [мм] | 44,2 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина 1 [мм] | 15,4 |
| Товщина 2 [мм] | 16,1 |
| Ширина 1 [мм] | 92,1 |
| Ширина 2 [мм] | 122,2 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115,35 ₴






