
Фільтр повітряний Suzuki Baleno/Vitara 1.0 16-, Bosch F 026 400 649
403,10 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 649
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Baleno/Vitara 1.0 16-, Bosch F 026 400 649.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| SUZUKI | VITARA (LY) | 1.0 (APK 310) 111 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| SUZUKI | VITARA (LY) | 1.0 AllGrip (APK 310) 111 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| SUZUKI | BALENO (FW, EW) | 1.0 (A1K310) 112 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 649 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13780 50R00 000, 13780 52R40 000, 13780-50R00, 13780-52R40, 13780-M50R00, 13780-M50R00-000, 1500669, 153071762586, 183885, 30.C41.00, A10405, ADK82253, AP 173/8, BFA2646, C 22 060, E1570L, EAF1009, EAF3724.10, F258701, J1328055, LVFA1703, LX 4478 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226.5 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Baleno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 39,5 |
| Довжина [мм] | 226,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403,10 ₴




