
Фільтр повітряний Lexus LS 430 00-06, Bosch F 026 400 306
676,39 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 306
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lexus LS 430 00-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 306 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16015, 16015, 17801 50030, 1780150030, 71-01517-SX, A198, ADT32271, B130170191, J1322098, LF-2187, MAF-3281, SB 2473, TA-1271, TA-1271, WG2222689, WG2284492, TA-1271 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 252 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 218 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,39 ₴





