
Фільтр повітряний MB V-class (W447) 2.0 (OM654) 19-, Bosch F 026 400 722
463,94 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 722
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB V-class (W447) 2.0 (OM654) 19-, Bosch F 026 400 722. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 722
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 722 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 4-matic 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 220 CDI / d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 CDI / d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 CDI / d 4-matic 190 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 722 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02.14.280, 186188, 654 094 15 00, A 654 094 15 00, ADBP220133, B12395, QFA1191, WG2357715, WG2357995, B12395, ADBP220133, 6540941500, LX 4031/2, 186188, LX 4031/2, A3167, FAF-10902 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269.5 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | V-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37,5 |
| Довжина [мм] | 269,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,94 ₴




