
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.0/2.5i 95-, Bosch 1457433956
417,69 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 956
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.0/2.5i 95-, Bosch 1457433956. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
1 457 433 956
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
1 457 433 956 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — TRACKER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 128 л.с. | 2005–2008 |
| SUZUKI — ESCUDO (ET, TA) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (ET) 82 л.с. | 1988–1991 |
| 1.9 D Привод на все колеса (ET) 68 л.с. | 1995–1998 |
| 1.9 D Привод на все колеса (ET) 75 л.с. | 1996–1998 |
| 16V (ET, TA51, SV420) 132 л.с. | 1996–1998 |
| 2.0 TD Intercooler Привод на все колеса (ET) 87 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 TD Привод на все колеса (ET) 71 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 V6 24V Привод на все колеса (ET) 136 л.с. | 1994–1998 |
| 2.5 V6 24V Привод на все колеса (FT) 160 л.с. | 1995–1998 |
| SUZUKI — ESCUDO Вездеход открытый (ET, TA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (ET) 68 л.с. | 1995–1998 |
| 1.9 D (ET) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1996–1999 |
| SUZUKI — GRAND ESCUDO I (FT, GT) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (TA52, TL52) 128 л.с. | 1998–2003 |
| (TX92) 184 л.с. | 2003–2003 |
| 1.6 94 л.с. | 1998–2003 |
| 1.6 4x4 97 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 4x4 (SQ 420) 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 HDI 110 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 HDI 110 16V 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 TD 87 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 V6 24V 158 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 V6 24V (FT) 144 л.с. | 1998–2003 |
| SUZUKI — GRAND VITARA I кабрио (GT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 4x4 | 1998–2003 |
| 2.0 4x4 | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 956 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 956, 13780 65D10 000, 13780 77E00, 13780 77E00 000, 13780-65D10, 13780-77E00, 1378077EU0, 1378077EU0000, 17801-77E00, 25311970, 2591, 30 025 009, 30025009, 3046000, 60222, 867AP, 91174457, A 2010, A1102, A1340, A25219, A35219, A956, ADK82219 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 53.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara, Tracker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53,5 |
| Довжина [мм] | 227 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417,69 ₴






