
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 2.0/2.2 D 4x4 11-, Bosch F 026 400 324
528,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 324
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 2.0/2.2 D 4x4 11-, Bosch F 026 400 324. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 324
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 324 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT (LC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 D 4WD 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 D 4WD 190 л.с. | 2014–н.в. |
| LAND ROVER — FREELANDER 2 (FA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Si4 4x4 241 л.с. | 2011–2014 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (LV) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 240 л.с. | 2011–2019 |
| 2.0 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 eD4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 SD4 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TD4 4x4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE кабрио (LV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 324 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 3055900, A1575, ADJ132212, AG 154 8, AP1298, C29006, CA11485, E1140L, EAF837, ELP9377, FA3 408, FA3 408, LR029078, LR029078, LR161844, LR161844, LX 324 6, LX 3246, PA7784, WA9751, 585451, C 29 006, FAF-10522, WH 1048, ADJ132212, AF1931, 53-12 321 0003 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288.5 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery Sport, Range Rover Evoque, Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,7 |
| Довжина [мм] | 288,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528,08 ₴





