
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 EcoBlue RWD 19- (додатковий), Bosch F 026 400 760
470,36 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 760
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 EcoBlue RWD 19- (додатковий), Bosch F 026 400 760. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 760
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 760 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 170 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 760 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 180858, 1822004, 1827413, 1881895, 1945831, ADBP220103, BK319601AA, BK319601AB, BK319601AC, BK319601AD, QFA1199, LX 4294, C 9007, S 3D83 A, WH 555/2 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 68.5 мм |
| Висота | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 68,5 |
| Довжина [мм] | 88 |
| Висота [мм] | 26 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470,36 ₴




