
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 16-, Bosch 0 986 424 966
3 177,77 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 966
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 16-, Bosch 0 986 424 966. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 966
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 966 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q5 (FYB) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 35 TDI quattro 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI quattro 286 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 966 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 81 мм |
| Кросс-номери | 05P2145, 182380, 2295801, 2295803, 302926, 574032J, 601844, 610461, 670690, 80A 698 151 C, 80A 698 151 C, 80A 698 151 C, 80A 698 151 C, 80A 698 151 C, 80A 698 15P11D, 80A 698 151 H, 80A 698 151 H, 80A 6981 H, 8DB 355 05 039511-5, FB5, LP3511, LP3511, LP11, LP3119D19D19DB |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 135.6 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 177,77 ₴





