
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7 06-15/Porsche Cayenne/VW Touareg 02-10, Bosch 0 986 495 435
2 367,21 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 435
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7 06-15/Porsche Cayenne/VW Touareg 02-10, Bosch 0 986 495 435. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 495 435
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 495 435 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 241 л.с. | 2003–2007 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 435 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P1257, 05P1257A, 099500, 13 0460 4993 2, 13 0470 4993 2, 1501224772, 181595, 2369302, 2369316704, 2369381, 2650, 2995 00, 302043, 4L0 698 151 C, 4L0 698 151 C, 4L0 698 151 C, 4L0 698 151 C, 573282J, 573282JC, 598656, 604993, 6115482, 6700, 670656 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 190.1 мм |
| Висота | 106.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367,21 ₴




