
Колодки гальмівні (задні) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14-, Bosch 0 986 494 838
1 445,59 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 838
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14-, Bosch 0 986 494 838. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 838
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 838 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD IX седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CR2) 180 л.с. | 2014–н.в. |
| HONDA — HR-V (RU) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i-VTEC (RU1) 182 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 | 2015–н.в. |
| 1.6 i-DTEC | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 838 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P1942, 05P2064, 13 0460 5507 2, 13 0460 7352 2, 13 0470 7352 2, 182312, 182315200, 2155132, 2242901, 2594701, 302314, 302899, 43022-T2J-H00, 43022-T2J-H01, 43022-T8M-G00, 43022-T8M-G01, 43022-T8M-G02, 43022-TGH-A01, 573976J, 670200, 670590 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 45.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.1 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, Accord, Odyssey |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25947 |
| Висота [мм] | 45,6 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 16,4 |
| Ширина [мм] | 116,4 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445,59 ₴






