
Колодки гальмівні (передні) Porsche Cayenne 02-/Macan 14-/Panamera 10-16/VW Touareg 02-, Bosch 0 986 494 757
2 779,04 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 757
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Porsche Cayenne 02-/Macan 14-/Panamera 10-16/VW Touareg 02-, Bosch 0 986 494 757. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 757
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 757 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TOUAREG (7P5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 757 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 217, 05P1731, 05P1738, 13 0460 4852 2, 13 0460 4895 2, 134500, 134550, 181921, 182206, 2134500, 2134550, 2455303, 2468501, 2500701, 302296, 573329J, 573329JC, 573618J, 574159J, 601280, 601539, 610382, 6117749, 6120045, 670959, 671280 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 16.1 мм |
| Ширина | 210.2 мм |
| Висота | 94.2 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24685 |
| Висота [мм] | 94,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Ширина [мм] | 210,2 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779,04 ₴




