
Диск гальмівний (передній) Fiat Freemont 11- (330x28), Bosch 0 986 479 D75
2 492,61 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 D75
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Fiat Freemont 11- (330x28), Bosch 0 986 479 D75. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 D75
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 D75 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FREEMONT (JF_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 4x4 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 4x4 280 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D75 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04779 712AA, 04779 712AB, 04779712AB, 04779712AB, 09.N248.11, 103342, 18405, 19-3226, 19-3226SPORT, 230.2384.20, 230.2384.52, 24112526741-PCS-MS, 24112526741-PCS-MSP, 25449 V, 319957, 361302040779, 44066, 4779 712AA, 4779 712AB, 4779712AA, 4779712AA |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 38.1 мм |
| Діаметр маточини | 127 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Freemont |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 127 |
| Висота [мм] | 38,1 |
| Діаметр отвору до [мм] | 14,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 492,61 ₴



