
Колодки гальмівні (передні) Сhrysler Voyager 95-08/Dodge Caravan 00-07 (Ate), Bosch 0 986 424 668
1 586,18 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 668
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Сhrysler Voyager 95-08/Dodge Caravan 00-07 (Ate), Bosch 0 986 424 668. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 668
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 668 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER III (GS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 133 л.с. | 1995–2001 |
| 2.4 i 151 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 TD 116 л.с. | 1995–2001 |
| 3.3 i 158 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i AWD 166 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i AWD 178 л.с. | 1995–2001 |
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER III VAN (GS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 116 л.с. | 1995–2001 |
| 3.3 158 л.с. | 1995–2001 |
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER IV (RG, RS) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 151 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 147 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 141 л.с. | 2000–2008 |
| 2.8 CRD 150 л.с. | 2004–2008 |
| 3.3 174 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 AWD 174 л.с. | 2000–2008 |
| 3.8 218 л.с. | 2000–2008 |
| 3.8 AWD 218 л.с. | 2000–2008 |
| CHRYSLER — VOYAGER III VAN (GS_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (GSHY52) 151 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52) 116 л.с. | 1995–2001 |
| 3.3 (GSHY52) 158 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 AWD (GSHC52) 166 л.с. | 1995–1997 |
| 3.8 AWD (GSHC52) 178 л.с. | 1997–2001 |
| DODGE — CARAVAN (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 151 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 TD 116 л.с. | 1995–2001 |
| 3.0 152 л.с. | 1995–2001 |
| 3.3 i 158 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i 166 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i 178 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i AWD 166 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i AWD 178 л.с. | 1995–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 668 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 234 0220/PD, 025 238 0718, 05015365AA, 05015365AA, 05072215AA, 05072216AA, 05P841, 0882 00, 0882.00, 1050155, 116262, 1170753, 1170756, 13.0460-7207.2, 13046071722N-SET-MS, 13046071722N-SET-MSP, 13046072072N-SET-MS, 13046072072N-SET-MSP, 14 11 6262 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.7 мм |
| Ширина | 172.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.6 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Caravan, Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23807 |
| Висота 1 [мм] | 69,3 |
| Висота 2 [мм] | 72,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 172,4 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 586,18 ₴




