
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord VIII 2.0-2.4i 08-, Bosch 0 986 494 338
985,90 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 338
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord VIII 2.0-2.4i 08-, Bosch 0 986 494 338. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 338
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 338 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII седан (CU) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
| HONDA — ACCORD VIII TOURER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 338 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 085, 05P1569, 099100, 13 0460 5648 2, 133212, 181907, 2133202, 2133212, 2443501, 2443503, 2991 00, 302486, 43022-TA0-A00, 43022TA0A000, 43022-TA0-A51, 43022-TA0-A80, 43022-TA0-A81, 43022-TL1-G01, 43022-TL1-G02, 572626J, 572626JD, 601245 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.13 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 93.8 мм |
| Висота | 46.6 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24435 |
| Висота [мм] | 46,6 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина 1 [мм] | 14,7 |
| Товщина 2 [мм] | 15,13 |
| Ширина [мм] | 93,8 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985,90 ₴






