
Фільтр повітряний Hyundai Elantra/i30 1.4/1.6 11-/Kia Ceed 1.4/1.6 12-, Bosch F 026 400 481
563,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 481
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Elantra/i30 1.4/1.6 11-/Kia Ceed 1.4/1.6 12-, Bosch F 026 400 481. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 481
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 481 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 150 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 MPI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — CEE'D (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — CERATO седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MPi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 101 л.с. | 2013–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 481 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28113 2S000, 28113 2S000, 28113 3X000, 28113 3X000, 28113 4V100, 28113 D8300, 281133X000AS, 3063500, A1452, ADG022115, AG 152 0, ALA8317, AP1229, C26022, E2121L, EAF912, HA728, J1320548, LX 3537, N1320540, S2811 33X000, S281133X000, WA9775, ADG022115 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256.6 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,3 |
| Довжина [мм] | 256,6 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563,10 ₴




