
Фільтр повітряний Opel Meriva B 10-, Bosch F 026 400 235
644,41 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 235
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Meriva B 10-, Bosch F 026 400 235. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 235
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 235 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MERIVA B (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 110 л.с. | 2014–2017 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — MERIVA B VAN (S10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTi (75) 95 л.с. | 2013–2014 |
| 1.6 CDTi (75) 110 л.с. | 2014–2017 |
| 1.7 CDTi (75) 110 л.с. | 2013–2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 235 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1208350058, 13275089, 13275089, 13275089, 13356945, 13356945, 13356945, 1638021280, 30A3700, 575, 60289, 6123210019, 6123210020, 8 35 058, 8 35 075, 8660005843, A 2444, A1512, ADW192203, AG 157 1, AP0723, AP0724, C21136, C211361, CA11286, CAF100936P |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68 |
| Довжина [мм] | 200 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 208 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644,41 ₴




