
Фільтр повітряний VW Golf VI/Jetta III/IV 2.5 06-10, Bosch F 026 400 478
590,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 478
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf VI/Jetta III/IV 2.5 06-10, Bosch F 026 400 478. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 478
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 478 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 | 2011–н.в. |
| VW — JETTA I седан (1K2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 FSI 150 л.с. | 2006–2010 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 478 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07K 129 607 E, 07K 129 607 E, 07K 129 607 E, 07K 129 607 H, 07K 129 607 H, 07K 129 607 H, 07K129620, 07K129620, 07K129620, 1118605100, 1123210016, 154703813500, 30C5500, A1481, AF3999, AP14910, C43102, CA10085, E753L, EAF696, LVFA1618, LX 209 3, LX 2093 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 427 мм |
| Ширина | 130.6 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37,3 |
| Довжина [мм] | 427 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 130,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,63 ₴







