
Фільтр повітряний Dacia Duster/Sandero 1.5dci 10-, Bosch F 026 400 323
347,49 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 323
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Dacia Duster/Sandero 1.5dci 10-, Bosch F 026 400 323. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 323
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 323 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — DUSTER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 110 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — DUSTER фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2011–н.в. |
| DACIA — LOGAN (LS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (LS04) 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (LS04) 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN EXPRESS (FS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN MCV (KS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KS04) 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KS04) 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN пикап (US_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — SANDERO (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — DUSTER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 323 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16 54 640 64R, 16 54 640 64R, 3054600, 82 00 985 420, 82 00 985 420, A1471, AG 171 0, AP1349, C27010, CA11232, E1048L, EAF801, ELP9359, LX 1953, PA7706, 47830, WA9690, 16-12 321 0022, WH 826, ADR162207, 103117, FAF-10451, C 27 010, A1471, AF1863 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Довжина [мм] | 261 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,49 ₴







