
Фільтр повітряний Hyundai H350 2.5 CRDi 15-, Bosch F 026 400 587
699,82 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 587
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai H350 2.5 CRDi 15-, Bosch F 026 400 587. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 587
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 587 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — H350 c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — H350 автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — H350 фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDI | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 587 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28130 59000, ADG022164, C26039, E1443L, HA746, J1320559, LX 352 8, LX 3528, ADG022164, E1443L, HA-746 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 188.5 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H350 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Довжина [мм] | 264 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 188,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,82 ₴



