
Колодки гальмівні (задні) Volvo S90/V70/V90/XC70 96-02, Bosch 0 986 460 995
877,71 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 995
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Volvo S90/V70/V90/XC70 96-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 995 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 TB2 164, 05P217, 05P362, 13 0460 2935 2, 13 0460 3401 2, 1501224809, 180890, 181155700, 2075506, 2138501, 2138513914, 2257 20, 2297 00, 2297 10, 270923, 2709236, 271573, 2715738, 271829, 2718294, 271958, 271959, 272291, 2722916, 2750, 297 00 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 53.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 13.2 мм |
| Ширина | 89.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21385 |
| Висота [мм] | 53,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 2 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 13,2 |
| Гальмівне встановлення | Lucas-Girling |
| Ширина [мм] | 89,9 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877,71 ₴







