
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G80/G28) 2.0d (B47)/3.0d (B57) 18-) (з поролоном), Bosch F 026 400 753
978,86 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 753
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G80/G28) 2.0d (B47)/3.0d (B57) 18-) (з поролоном), Bosch F 026 400 753. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 753
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 753 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| M340 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 430 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2021–н.в. |
| M440 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2021–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 753 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 8 594 535, AP 026/7, BFA2698, EAF1049, EAF3744.10, LVFA1727, WA9965, A3049, WA9965, 312 321 0044, LX 3985/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 234 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978,86 ₴




