
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Micra 02-10/Note 06-13, SKF VKDS 832002
239,34 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 832002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Micra 02-10/Note 06-13, SKF VKDS 832002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 832002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 832002 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MARCH III (K12) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 80 л.с. | 2003–2010 |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–2010 |
| 160 SR 110 л.с. | 2005–2010 |
| NISSAN — MICRA C+C (K12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 160 SR 110 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — NOTE (E11) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 88 л.с. | 2006–2013 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 832002 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 832002 |
| Стан | Новий |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 58.4 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,2 |
| Висота [мм] | 53 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58,4 |
| парні номери артикулів | VKDS 832002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,34 ₴




