
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic III 09- (274х11) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1028
4 058,87 ₴
- В наявності
- Код: VKBD 1028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic III 09- (274х11) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBD 1028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBD 1028 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Z.E. 95 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (JZ0U) 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 107 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 E85 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 16V (JZ0G) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (JZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (JZ0Y) 150 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (JZ0U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 E85 (JZ03) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 16V (JZ0G, JZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (JZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (JZ0Y) 150 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBD 1028 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 0 986 479 009, 01.97850, 16-15 523 4109, 1620036980, 18160C, 19-2243, 19-2243SPORT, 221457, 23-1232, 2401106203B-PCS-MS, 2401106203B-PCS-MSP, 2401106203B-SET-MS, 2401106203B-SET-MSP, 2401110180B-PCS-MS, 2401110180B-PCS-MSP, 2401110180BPR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.2 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Fluence |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота [мм] | 86,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 058,87 ₴




