
Сайлентблок важеля (заднього/спереду) Ford Focus/C-MAX/Kuga/Volvo C30/C70 II/S40 II 98- (продол.), SKF VKDS 434000
368,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKDS 434000
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/спереду) Ford Focus/C-MAX/Kuga/Volvo C30/C70 II/S40 II 98- (продол.), SKF VKDS 434000. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 434000
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 434000 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–2012 |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| D3 150 л.с. | 2010–2012 |
| D4 177 л.с. | 2010–2012 |
| D5 163 л.с. | 2006–2012 |
| D5 180 л.с. | 2006–2012 |
| Electric 120 л.с. | 2010–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 180 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 D4 131 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Tdi 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 434000 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 1061670, 1304124, 19813AP, 2256077, 251T0008, 30666331, 30666821, 36831 01, 3M51 5K896 AC, 80447, 829 0288 10, 98AG 5K896 AB, AWS2088, CAB22013, CRB3005, GM-5112, L10858, R55327, SKTA-1060007, VSK706, B 1839, 33049, ADM58088, 201359, 36831 01 |
| Стан | Новий |
| Висота | 142 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 65.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 142 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65,5 |
| Тип важеля | Поздовжній важіль |
| парні номери артикулів | VKDS 434000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368,40 ₴




