
Підшипник маточини (передньої) Fiat Panda 03- (+ABS), SKF VKBA 3577
1 336 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3577
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Fiat Panda 03- (+ABS), SKF VKBA 3577. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3577
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3577 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500 (312) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — PANDA (169) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 4x4 60 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.2 4x4 69 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 LPG 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 69 л.с. | 2010–2013 |
| FIAT — PANDA (519, 319) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 65 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 78 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 4x4 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 4x4 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 0.9 Natural Power 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 80 л.с. | 2014–н.в. |
| FIAT — PANDA VAN (519) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 65 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 4x4 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 Natural Power | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2014–н.в. |
| FIAT — PANDA Van (169) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.2 LPG 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 70 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — SEICENTO (187) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 39 л.с. | 1998–2010 |
| 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 54 л.с. | 1998–2010 |
| Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 41 л.с. | 1999–2010 |
| FORD — KA (RU8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2008–н.в. |
| LANCIA — YPSILON (846) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 Bifuel | 2011–н.в. |
| 1.2 Bifuel 67 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3577 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97318, 01.97490, 1 587 548, 100507, 10-1520, 10343352, 1541807, 1623942780, 1637946480, 1681946880, 19-2238, 200399, 214 650 0000, 220926, 221097, 2466968, 26078, 26420, 304 874, 33-0121, 3341301810, 3577-SET-MS, 3577-SET-MSP, 361111182999 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66 |
| Ширина [мм] | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336 ₴



