
Підшипник маточини (задньої) MB A-class (W168) 98-04 (25x55x43) (к-кт), SKF VKBA 3521
1 259,32 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3521
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) MB A-class (W168) 98-04 (25x55x43) (к-кт), SKF VKBA 3521. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3521
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3521 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W168) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (168.006) 75 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 CDI (168.007) 60 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.008) 90 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.009, 168.109) 95 л.с. | 2001–2004 |
| A 190 (168.032, 168.132) 125 л.с. | 1999–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3521 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97148, 014 098 0037/S, 10 92 1839, 10-1240, 10342971, 1351300710, 16-14 750 0018, 1637943880, 1637964280, 168 981 03 27, 1681945280, 19-2432, 19897, 200376, 21839, 22007z, 220775, 2466533, 24NI081, 26895, 30-6732, 33-0106, 3521-SET-MS, 3521-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Ширина [мм] | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259,32 ₴



