
Підшипник маточини (задньої) Mazda CX-5 11-17, SKF VKBA 7652
5 935,01 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7652
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Mazda CX-5 11-17, SKF VKBA 7652. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 7652
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 7652 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 7652 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKBA 7652 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.81 мм |
| Діаметр фланця | 138.66 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-5, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82,81 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ø фланца [мм] | 138,66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 935,01 ₴




