
Підшипник маточини (передньої) Subaru Justy IV 07- (к-кт), SKF VKBA 6966
1 434,82 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 6966
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Subaru Justy IV 07- (к-кт), SKF VKBA 6966. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 6966
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 6966 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAIHATSU — APPLAUSE II (A101) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (A101) 99 л.с. | 1997–2000 |
| DAIHATSU — APPLAUSE (A101, A111) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (A101) 90 л.с. | 1989–1997 |
| 1.6 16V (A101) 105 л.с. | 1989–1997 |
| 1.6 16V 4WD (A111) 105 л.с. | 1989–1997 |
| DAIHATSU — Atrai автобус (S22_, S23_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 86 л.с. | 2000–н.в. |
| DAIHATSU — BOON (M3_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 70 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 91 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 4WD 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 4WD 91 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 103 л.с. | 2008–н.в. |
| DAIHATSU — CHARADE III (G100, G101, G102) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (G100) 52 л.с. | 1987–1992 |
| 1.0 D (G101) 37 л.с. | 1987–1992 |
| 1.0 GTi (G100) 101 л.с. | 1987–1992 |
| 1.0 TD (G101) 48 л.с. | 1987–1992 |
| 1.0 Turbo (G100) 68 л.с. | 1987–1990 |
| 1.3 i (G102) 90 л.с. | 1988–1992 |
| 1.3 i 4WD (G102) 90 л.с. | 1988–1993 |
| DAIHATSU — COPEN (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.7 64 л.с. | 2003–н.в. |
| 0.7 (L880) 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2006–н.в. |
| DAIHATSU — CUORE Mk VI (L7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 DVVT 58 л.с. | 2000–2003 |
| DAIHATSU — CUORE VII (L251) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2003–н.в. |
| DAIHATSU — MOVE (L6, L9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 55 л.с. | 1998–н.в. |
| DAIHATSU — SIRION (M1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 58 л.с. | 2000–2005 |
| 1.0 i (M100) 56 л.с. | 1998–2000 |
| 1.0 i 4WD 56 л.с. | 1999–2000 |
| 1.0 i 4WD 58 л.с. | 2000–2005 |
| 1.3 Sport 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.3 Sport 4WD 102 л.с. | 2000–2005 |
| DAIHATSU — TREVIS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2006–н.в. |
| DAIHATSU — YRV (M2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.3 4WD 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.3 GTti 129 л.с. | 2002–н.в. |
| SUBARU — JUSTY IV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6966 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.857, 01.97225, 01.97743, 01.97744, 1410-5106, 201173, 220619, 220852, 221350, 221351, 24DA008, 30-1692, 33-0910, 3885A022, 3885A043, 409-03093K, 40-DI-9943, 416013, 43560-B1020, 44-16013, 46532, 571070, 572110, 654W0393, 70-310007, 713 6169 20, 73241 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Copen, Extol, YRV, Justy, Trevis, Cuore, Applause, Charade |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 |
| Ширина [мм] | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434,82 ₴





