
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Qashqai/ X-Trail/Renault Koleos 07-, SKF VKDS 336021
421,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKDS 336021
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Qashqai/ X-Trail/Renault Koleos 07-, SKF VKDS 336021. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 336021
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 336021 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 94 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 4x4 177 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 336021 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 05907, 106355, 185792, 21600AP, 2254025, 2307-0808, 251T0045, 33 11 0067, 36-14 610 0010/HD, 38315 01, 504182, 516186, 54 50 0JY 00A, 54 50 404 45R, 54 50 552 12R, 54500-1KA0B, 54500-1KK0A, 54500-BA60A, 54500-JD000, 54501-1KA0B, 54501-1KK0A, 54501-BA60A |
| Стан | Новий |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Juke, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,2 |
| Висота [мм] | 53 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| парні номери артикулів | VKDS 336021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421,82 ₴



