
Підшипник маточини (передньої/задньої) MB Vito (W638) 96-03 (45x84x39), SKF VKBA 3486
1 432,90 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3486
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої/задньої) MB Vito (W638) 96-03 (45x84x39), SKF VKBA 3486. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3486
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3486 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (638/2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 200 (638.214, 638.294) 129 л.с. | 1997–2003 |
| V 200 CDI (638.294) 102 л.с. | 1999–2003 |
| V 220 CDI (638.294) 122 л.с. | 1999–2003 |
| V 230 (638.234, 638.294) 143 л.с. | 1996–2003 |
| V 230 TD (638.274) 98 л.с. | 1996–2003 |
| V 280 (638.244, 638.294) 174 л.с. | 1997–2003 |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (638) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI 2.2 (638.194) 82 л.с. | 1999–2003 |
| 108 D 2.3 (638.164) 79 л.с. | 1996–2003 |
| 110 CDI 2.2 (638.194) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 110 TD 2.3 (638.174) 98 л.с. | 1996–2003 |
| 112 CDI 2.2 (638.194) 122 л.с. | 1999–2003 |
| 113 2.0 (638.114, 638.194) 129 л.с. | 1996–2003 |
| 114 2.3 (638.134, 638.194) 143 л.с. | 1996–2003 |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (638) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI 2.2 (638.094) 82 л.с. | 1999–2003 |
| 108 D 2.3 (638.064) 79 л.с. | 1997–2003 |
| 110 CDI 2.2 (638.094) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 110 D 2.3 (638.074) 98 л.с. | 1997–2003 |
| 112 CDI 2.2 (638.094) 122 л.с. | 1999–2003 |
| 113 (638.014, 638.094) 129 л.с. | 1997–2003 |
| 114 2.3 (638.034, 638.094) 143 л.с. | 1997–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3486 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 001-10-21266, 01.97149, 014 098 0043, 10 92 2078, 10-1108, 110193210, 1637944180, 1681945580, 19-2288, 200031, 210 981 01 27, 220776, 22078, 2466962, 2501-3486, 26892, 30-6705, 3486-SET-MS, 3486-SET-MSP, 361111182911, 400107, 401 378, 40-ME-9938 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Ширина [мм] | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432,90 ₴










