
Втулка стабілізатора (переднього/наружного) Renault Megane 96-03 (d=18.5mm), SKF VKDS 356012
72,52 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 356012
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього/наружного) Renault Megane 96-03 (d=18.5mm), SKF VKDS 356012. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 356012
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 356012 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE I (BA0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 e (BA0E, BA0V) 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 Eco (BA0T) 71 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 e (BA0F, BA0S) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (BA0L) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64 л.с. | 1996–2003 |
| 2.0 16V (BA0H) 147 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 LPG 90 л.с. | 1995–1999 |
| RENAULT — MEGANE Scenic (JA0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 e (JA0F) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 D (JA0J) 64 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. | 1997–1999 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 356012 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 356012 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 61.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61,5 |
| Довжина [мм] | 39 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 33 |
| парні номери артикулів | VKDS 356012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,52 ₴





