
Сайлентблок важеля (переднього) Chevrolet Captiva/Opel Antara 06-, SKF VKDS 335016
244,73 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 335016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) Chevrolet Captiva/Opel Antara 06-, SKF VKDS 335016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 335016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 335016 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 4WD 126 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 4WD 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 LPG 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 LPG 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 4WD 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 4WD 230 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ANTARA (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI | 2016–н.в. |
| 2.0 CDTI 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CDTi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 4x4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 LPG 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 LPG 4x4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 V6 227 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 335016 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 335016 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.9 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Antara, Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 13,9 |
| Висота [мм] | 60 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 37,8 |
| парні номери артикулів | VKDS 335016 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,73 ₴




