
Підшипник маточини (передньої) Honda Civic 1.4-2.2i 05- (+ABS), SKF VKBA 7469
2 193,70 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7469
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Honda Civic 1.4-2.2i 05- (+ABS), SKF VKBA 7469. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 7469
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 7469 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 Hybrid 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| HONDA — CIVIC IX (FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i-VTEC 99 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (FB7, FB1) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC (FK9) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-VTEC (FC5) 125 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 7469 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97703, 01.97908, 01.98111, 10-1583, 1637955580, 1681952780, 19-7666, 201185, 221310, 221515, 221718, 24HO018, 31-14 650 0007, 31451, 33-0602, 361111183755, 4106611, 4106611, 414011, 43-28342-SX, 44-14011, 44300-SMG-G01, 44300-SNA-951, 44300-SNA-951 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193,70 ₴



