
Підшипник маточини (задньої) Citroen Saxo/Xsara/Peugeot 106/206/306 96- (25x52x37) (к-кт), SKF VKBA 3556
1 040,59 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3556
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Citroen Saxo/Xsara/Peugeot 106/206/306 96- (25x52x37) (к-кт), SKF VKBA 3556. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3556
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3556 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — CHANSON (S0, S1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 X 50 л.с. | 1998–2003 |
| 1.1 X,SX 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.1 X,SX 60 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 VTS 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1996–2001 |
| 1.5 D 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 120 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 VTL,VTR 88 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTS 118 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTS 98 л.с. | 2000–2003 |
| CITROEN — XSARA (N1) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 D 58 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i Aut. 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 SD 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 HDi 109 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 HDi 90 90 л.с. | 1999–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.4 LPG 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 D 58 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i Aut. 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 LPG 110 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 HDi 109 109 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 HDI 90 90 л.с. | 1999–2005 |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 D 70 л.с. | 1999–2005 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 HDi 90 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3556 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKBA 3556 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 306, 106, 206, Xsara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 |
| Ширина [мм] | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040,59 ₴



