
Підшипник маточини (передньої) Suzuki Swift 1.3 89-01 (36x68x33) (к-кт), SKF VKBA 3714
1 111,20 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3714
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Suzuki Swift 1.3 89-01 (36x68x33) (к-кт), SKF VKBA 3714. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3714
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3714 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ALTO III (EF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 53 л.с. | 1994–2002 |
| SUZUKI — CULTUS II Наклонная задняя часть (EA, MA) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (SF310, AA44) 50 л.с. | 1989–2001 |
| 1.0 i (SF310, AA44) 54 л.с. | 1989–1991 |
| 1.0 i (SF310, AA44) 53 л.с. | 1995–2005 |
| 1.3 (SF413, AB35) 68 л.с. | 1989–2001 |
| 1.3 4WD (SF413, AA35) 68 л.с. | 1989–2001 |
| 1.3 4WD (SF413, AF35) 71 л.с. | 1989–1991 |
| 1.3 (SF 413) 69 л.с. | 1989–1996 |
| SUZUKI — CULTUS II седан (AH, AJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (SF413, AH35, MA) 68 л.с. | 1989–2001 |
| SUZUKI — CULTUS кабрио (SF413) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 i (SF413, AK35) 68 л.с. | 1991–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3714 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.048, 01.089, 01.931, 09267-36002, 1637944080, 1637947780, 1681945480, 200626, 220035, 220073, 220692, 24SZ010, 26214, 33-0359, 33-14 650 0004, 361111184044, 4107080, 418007, 43-28589-SX, 44-18007, 528060, 528250, 6120727, 620629, 654W0296, 70-300009 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | ALTO, Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем вала |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
| Ширина [мм] | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111,20 ₴



