
Підшипник маточини (передньої) Lexus IS 2.0/3.0 99-05 (32x72x45) (к-кт), SKF VKBA 3214
1 658,43 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3214
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Lexus IS 2.0/3.0 99-05 (32x72x45) (к-кт), SKF VKBA 3214. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3214
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3214 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — IS I (JCE1_, GXE1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 155 л.с. | 1999–2005 |
| 300 213 л.с. | 2001–2005 |
| LEXUS — IS SportCross (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 155 л.с. | 2002–2005 |
| 300 213 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3214 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97163, 173056, 200584, 220790, 24LX003, 33 10 5653, 33-0963, 4103844, 4103844, 412046, 43-29325-SX, 44-12046, 570760, 654W0689, 70-090006, 70-090174, 713 6189 30, 73045, 8530 13142, 8530 13142, 90363-32035, 90363-32035, 90369-32003, 981849, A70-0531 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем вала |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 658,43 ₴



